تولیدات گالوانیزه

Western Technologies:

از این ایده متولد شد که گالوانیزه ها به راه حل های عملی برای چالش های صنعت نیاز دارند. مدیریت عالی شرکت ترکیبی از تجربه و تخصص گسترده در زمینه های طراحی و مهندسی کارخانه ، عملیات و مدیریت کارخانه و شیمی فرآیند و متالورژی است. Western Technologies به طراحی و ساخت تجهیزات با کیفیت بالا ، با دوام و با مصرف انرژی برای صنعت گالوانیزه غوطه وری پس از ساخت اختصاص داده شده است.تولیدات گالوانیزه

قیمت انواع میگلرد آجدار و ساده

کارخانه ها و تجهیزات گالوانیزه :

کریس میسون بیش از 30 سال است را طراحی می کند. وی در این مدت بیش از 100 کارخانه گالوانیزه طراحی کرده و بیش از 250 کوره گالوانیزه پیشرفته و کارآمد جهان را طراحی و ساخته است. این طرح ها به عملی ترین ، کم مصرف ترین ، با دوام ترین و نوآورانه ترین سیستم های احتراق و سیستم های انتقال مواد موجود در جهان امروزه تبدیل شده و همچنان ادامه دارد.راسل پترسون بیش از 30 سال در صنعت گالوانیزه فعالیت داشته است. بیست سال در مدیریت گیاهان گالوانیزه ثابت کرده است که راه حل های عملی برای چالش های محیط گالوانیزه همیشه بهترین هستند. تجهیزاتی که هزینه های عملیاتی را کاهش می دهند و بهره وری را بهبود می بخشند ، برای موفقیت در گالوانیزه سازی مهم هستند. Western Technologies اختصاص داده شده است تا به مشتریان خود تبدیل شود به تولیدکننده کم هزینه در بازارهای خود.در حمایت ، ما یک تیم باتجربه از مهندسان ، تکنسین ها و کارمندان تجاری داریم که احتمالاً بزرگترین طراح و تأمین کننده تجهیزات کارخانه گالوانیزه گرم حرفه ای “مستقل” وسترن را قادر می سازد تا بزرگترین “مستقل” را در جهان داشته باشد. تخصص همراه با محرمانه بودن یک تامین کننده مستقل ، Westech بهترین انتخاب شما برای طراحی و تجهیزات کارخانه است ما از شما دعوت می کنیم تا در مورد چالش های خود در زمینه پوشش ها ، استفاده از مواد ، فناوری کتری و کوره و نوآوری ها ، بازیابی گرما ، کنترل فرآیند ، سیستم های کنترل آلودگی و طراحی گیاه با ما تماس بگیرید.تولیدات گالوانیزه

بررسی قیمت ورق st52

لوله های فولادی ضد زنگ:

لوله های فولادی ضد زنگ یک فولاد توخالی طولانی است که عمدتا در نفت ، شیمیایی ، پزشکی ، مواد غذایی ، صنایع سبک  ماشین آلات و ابزار دقیق و سایر خطوط لوله صنعتی و قطعات ساختاری مکانیکی استفاده می شود.لوله های فولادی ضد زنگ برای ساخت و ساز کشتی سازی ، نفت ، مواد شیمیایی ، نظامی ، برق ، پردازش مواد غذایی و پزشکی ، مبدل های حرارتی دیگ بخار ، ماشین آلات و سخت افزار و سایر زمینه ها مناسب هستند. Shanghai Zhengshang Industrial Co. ، Ltd. انواع لوله های گرد و لوله های مربعی از جنس استنلس استیل را تولید می کند ، گریدهای اصلی فولاد از سری 200 ، 300 ، 400 است. پردازش های مختلف غیر استاندارد لوله های فولادی را سفارشی کنید و محصولات در بازار بین المللی فروش خوبی دارند.

صفحه فولاد ضد زنگ:

صفحه فولاد ضد زنگ دارای سطح صاف ، انعطاف پذیری بالا ، مقاومت و مقاومت مکانیکی است و در برابر خوردگی توسط اسیدها ، گازهای قلیایی ، محلول ها و سایر محیط ها مقاوم است. صفحه فولاد ضد زنگ

صفحه فولاد ضد زنگ دارای سطح صاف ، انعطاف پذیری بالا ، مقاومت و مقاومت مکانیکی است و در برابر خوردگی توسط اسیدها ، گازهای قلیایی ، محلول ها و سایر محیط ها مقاوم است.

انواع قیمت ناودانی و مدل های آن

تامین کننده ورق فولاد ضد زنگ در چین:

شرکت صنعتی شانگهای Zhengshang ، انواع صفحات فولاد ضد زنگ نورد گرم و سرد را تولید می کند.

 • کربن (C): 1. بهبود مقاومت در برابر تغییر شکل و مقاومت در برابر کشش. 2. سختی را افزایش دهید و مقاومت در برابر سایش را بهبود ببخشید.
 • کروم (Cr): 1. سختی ، مقاومت در برابر کشش و مقاومت را افزایش دهید. 2. ضد سایش و خوردگی.
 • کبالت (Co): 1. سختی و استحکام را افزایش دهید ، به طوری که در خنک سازی دمای بالا مقاومت کند. 2. در آلیاژهای پیچیده تر ، از آن برای تقویت برخی از مشخصات فردی سایر عناصر استفاده می شود.
 • مس (مس): 1. مقاومت در برابر خوردگی را افزایش دهید. 2. مقاومت در برابر سایش را افزایش دهید.
 • منگنز (منگنز): 1. افزایش سختی پذیری ، مقاومت در برابر سایش و مقاومت در برابر کشش. 2. با جدا کردن اکسیداسیون و جدا شدن بخار اکسیژن را از فلز مذاب خارج کنید. 3. وقتی به مقدار زیاد اضافه شود ، سختی را افزایش می دهد اما شکنندگی را بهبود می بخشد.
 • مولیبدن (مو): 1. مقاومت ، سختی ، سختی پذیری و مقاومت را افزایش دهید. 2. قابلیت ماشینکاری و مقاومت در برابر خوردگی را بهبود ببخشید.
 • نیکل (نیکل): 1. مقاومت ، سختی و مقاومت در برابر خوردگی را افزایش دهید.
 • فسفر (P): مقاومت ، ماشینکاری و سختی پیشرفته. 2. وقتی غلظت خیلی زیاد است به راحتی شکننده شوید
 • سیلیکون (Si): 1. شکل پذیری را افزایش دهید. 2. مقاومت در برابر کشش را افزایش دهید 3. با جدا کردن اکسیداسیون و جدا شدن بخار ، اکسیژن را از فلز مذاب خارج کنید.
 • گوگرد (S): برای بهبود قابلیت تراش از مقدار کمی استفاده کنید.
 • تنگستن (W): مقاومت ، سختی و مقاومت را افزایش دهید.
 • وانادیوم (V): مقاومت ، سختی و مقاومت در برابر ضربه را افزایش دهید.تولیدات گالوانیزه

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *