تولیدات گالوانیزه

Western Technologies:

از این ایده متولد شد که گالوانیزه ها به راه حل های عملی برای چالش های صنعت نیاز دارند. قیمت انواع میگلرد آجدار و ساده مدیریت عالی شرکت ترکیبی از تجربه و تخصص گسترده در زمینه های طراحی و مهندسی کارخانه ، عملیات و مدیریت کارخانه و شیمی فرآیند و متالورژی است. Western Technologies به طراحی و ساخت تجهیزات با کیفیت بالا ، با دوام و با مصرف انرژی برای صنعت گالوانیزه غوطه وری پس از ساخت اختصاص داده شده است.تولیدات گالوانیزه

ظرفیت تولید ورق‌های فولادی و گالوانیزه در سمنان ۷۸۰ هزارتن است - ایرنا

کارخانه ها و تجهیزات گالوانیزه :

کریس میسون بیش از 30 سال است را طراحی می کند. وی در این مدت بیش از 100 کارخانه گالوانیزه طراحی کرده و بیش از 250 کوره گالوانیزه پیشرفته و کارآمد جهان را طراحی و ساخته است. این طرح ها به عملی ترین ، کم مصرف ترین ، با دوام ترین و نوآورانه ترین سیستم های احتراق و سیستم های انتقال مواد موجود در جهان امروزه تبدیل شده و همچنان ادامه دارد.راسل پترسون بیش از 30 سال در صنعت گالوانیزه فعالیت داشته است. قیمت تیرآهن عریض در مشهد بیست سال در مدیریت گیاهان گالوانیزه ثابت کرده است که راه حل های عملی برای چالش های محیط گالوانیزه همیشه بهترین هستند. تجهیزاتی که هزینه های عملیاتی را کاهش می دهند و بهره وری را بهبود می بخشند ، برای موفقیت در گالوانیزه سازی مهم هستند.

Western Technologies اختصاص داده شده است تا به مشتریان خود تبدیل شود به تولیدکننده کم هزینه در بازارهای خود.در حمایت ، ما یک تیم باتجربه از مهندسان ، تکنسین ها و کارمندان تجاری داریم که احتمالاً بزرگترین طراح و تأمین کننده تجهیزات کارخانه گالوانیزه گرم حرفه ای “مستقل” وسترن را قادر می سازد تا بزرگترین “مستقل” را در جهان داشته باشد. تخصص همراه با محرمانه بودن یک تامین کننده مستقل ، Westech بهترین انتخاب شما برای طراحی و تجهیزات کارخانه است ما از شما دعوت می کنیم بررسی قیمت ورق st52  تا در مورد چالش های خود در زمینه پوشش ها ، استفاده از مواد ، فناوری کتری و کوره و نوآوری ها ، بازیابی گرما ، کنترل فرآیند ، سیستم های کنترل آلودگی و طراحی گیاه با ما تماس بگیرید.تولیدات گالوانیزه

لوله های فولادی ضد زنگ:

  1. لوله های فولادی ضد زنگ یک فولاد توخالی طولانی استآشنایی با 20 نوع فلز قسمت سوم که عمدتا در نفت ، شیمیایی ، پزشکی ، مواد غذایی ، صنایع سبک  ماشین آلات و ابزار دقیق و سایر خطوط لوله صنعتی و قطعات ساختاری مکانیکی استفاده می شود.
  2. لوله های فولادی ضد زنگ برای ساخت و ساز کشتی سازی ،موارد استفاده برای میله های تخت فولادی نفت ، مواد شیمیایی ، نظامی ، برق ، پردازش مواد غذایی و پزشکی ، مبدل های حرارتی دیگ بخار ، ماشین آلات و سخت افزار و سایر زمینه ها مناسب هستند.
  3. Shanghai Zhengshang Industrial Co. ، Ltd. انواع لوله های گرد و لوله های مربعی از جنس استنلس استیل را تولید می کند ، گریدهای اصلی فولاد از سری 200 ، 300 ، 400 است.میلگرد آجدار ۳۲ ابرکوه A2  پردازش های مختلف غیر استاندارد لوله های فولادی را سفارشی کنید و محصولات در بازار بین المللی فروش خوبی دارند.

صفحه فولاد ضد زنگ:

صفحه فولاد ضد زنگ دارای سطح صاف ، انعطاف پذیری بالا ، مقاومت و مقاومت مکانیکی است و در برابر خوردگی توسط اسیدها ، گازهای قلیایی ، محلول ها و سایر محیط ها مقاوم است. انواع قیمت ناودانی و مدل های آن صفحه فولاد ضد زنگصفحه فولاد ضد زنگ دارای سطح صاف ، انعطاف پذیری بالا ، مقاومت و مقاومت مکانیکی است و در برابر خوردگی توسط اسیدها ، گازهای قلیایی ، محلول ها و سایر محیط ها مقاوم است.

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

 تامین کننده ورق فولاد ضد زنگ در چین:

شرکت صنعتی شانگهای Zhengshang ، انواع صفحات فولاد ضد زنگ نورد گرم و سرد را تولید می کند.