rebarدرایالات‌متحده آمریکا

۱۲ نکته که احتمالا ً در مورد خرید میل‌گرد:

قیمت تیرآهن فایکو در تهران

 در یخچال ، یخچال و یا مایکروویو قرار دارید ممکن است در یک کارخانه نزدیک به خانه به میل‌گرد تبدیل شده‌باشد .

کشورهای سازنده فولاد ترکیه و مکزیک :

سال گذشته گروهی از سازندگان فولاد ترکیه و مکزیک را به دامپینگ تحمیل‌شده در بازار ایالات‌متحده متهم کردند . کمیسیون تجارت بین‌الملل ایالات‌متحده آمریکا ( USITC ) گزارشی منتشر کرد و به تازگی تصمیم به تحمیل عوارض بر rebar از مکزیک گرفت، اما نه از طرف ترکیه . مانند بیشتر اسناد دولتی ، گزارش USITC در مورد میلگرد بسیار خسته‌کننده است .

آشنایی با لوله و قیمت مدل های آن

اما در درون آن ، برخی واقعیات جالب در مورد مواد مورد استفاده در تقریبا ً هر ساختار ساخته‌شده در این کشور وجود دارد . من کمی حفاری انجام دادم و این چیزی است که من در مورد میلگرد دیدم .rebarدرایالات‌متحده آمریکا

آشنایی با انواع نبشی و قیمت آن

۱. آمریکا ۷.۳ میلیون تن rebar را در سال ۲۰۱۲ مصرف کرد . اگر آن فولاد بیشتر به یک بلوک متصل می‌شد , مساحت زمین فوتبال تا عمق ۵۱۸ پا را پوشش می‌داد ( محاسبه من – نه USITC ) .

۲) سه شرکت ۷۰ درصد تولید rebar را کنترل می‌کنند : CMC ( ایروینگ ، TX ) ، Gerdau ( برزیل ) ، و Nucor ( شارلوت ، NC ) . ۵۰ % از تولید میلگرد در آمریکا در کارخانه‌های متعلق به این شرکت‌ها انجام می‌شود .

قیمت میلگرد در مشهد

۳. در سال ۲۰۱۲ شرکت‌های آمریکایی ۶.۳ میلیون تن rebar را تولید کردند – که ارزش آن بیش از ۴.۱ میلیارد دلار فروش بوده‌است . این مبلغ بسیار زیادی است ، اما در مقایسه با ارقام فروش Home Depot و Lowes ، که در سال ۲۰۱۲ به ترتیب ۷۰.۶ میلیارد و ۵۰.۵ میلیارد دلار رسید ، در این سطل آشغال فراوان است.rebarدرایالات‌متحده آمریکا

۴. 93 % از میلگرد که توسط آمریکا مصرف می‌شود در سال ۲۰۱۲ در آمریکا ساخته شد و حدود ۱ میلیون تن rebar را وارد کرد ; ۶۴ % از آن از ترکیه و ۳۰ درصد از مکزیک بوده‌است . چین حتی این فهرست را ( بعدا در مورد آن‌ها ) ایجاد نکرد .

۵) Rebar که قبلا ً از مواد جدید ساخته شده‌بود اما از دهه ۱۹۶۰ شروع شده‌بود ، از آهن‌قراضه ساخته شد . امروزه ، میلگرد تولید داخلی حاوی ۹۷ % مواد بازیافتی است – از خودروهای قدیمی ، لوازم خانگی ، آب‌گرم‌کن‌های خورشیدی .

rebarدرایالات‌متحده آمریکا

۶) بیشتر میلگرد تولید شده در این کشور با ذوب آهن‌قراضه در کوره قوس الکتریکی ساخته می‌شود و آن را به چوب تبدیل می‌کند – که در آن زمان به بار تبدیل می‌شوند . بعد از غلت خوردن ، میل‌گرد به طول بریده می‌شود و سپس به بس‌تر خنک سازی فرستاده می‌شود.

فولاد ضد زنگ چیست

تا خنک شود . میل‌گرد عاج‌دار به یک وان اصلاح فرستاده می‌شود ، که در آن spooled است و به وزن و طول مورد نظر کاهش می‌یابد . تصویر زیر نشان می‌دهد که چگونه rebar در یک آسیاب آمریکایی تولید می‌شود .

شناخت آهن و قیمت انواع آن

ترکیبات میلگرد :

مقاومت حرارتی میلگرد TMT

۷. یکی از ترکیبات شگفت‌انگیز میلگرد , scrap اهن نامیده می‌شود . بایر فولاد که در سین سیناتی واقع شده‌است , چیزی به نام میلگرد درجه محور می‌سازد – که با حرارت دادن محورهای استفاده‌شده در کوره تولید می‌شود و آن‌ها را به میل‌گرد تبدیل می‌کند . هیچ نیازی به ذوب شدن وجود ندارد , زیرا این محور به شکل یک شمش شکل‌گرفته است .

هاش سنگین ۱۶ ذوب آهن

۸.  هزینه حمل و نقل rebar در رابطه با ارزش آن بالاست تا شرکت‌های آمریکایی آن را تا جایی که ممکن است نزدیک به جایی که فروخته خواهد شد ، تولید کنند . میل‌گرد در ۳۰ ایالت آمریکا تولید می‌شود و بیشتر آن در ۲۵۰ مایلی محل تولید آن فروخته می‌شود . برای لیستی از مکان‌های آمریکا که در آن rebar در جدول ۱ – ۱ در پایین دیده می‌شود.rebarدرایالات‌متحده آمریکا

9) Rebar در اندازه‌های # ۳ تا # ۱۸ در دسترس است . هر واحد تقریبا ً برابر با ۱ / ۸ اینچ است , بنابراین # ۳ بار در قطر ۳ / ۸ ” به قطر ۱ ۴  است . این یک میله با قطر ۲ 1 / 4 اینچ است . )

موارد استفاده برای میله های تخت فولادی

۱۰) سه اندازه میلگرد ( با وزن مواد ) برای بیش از ۶۰ % تولید آمریکا : # ۴ ( ۲۲.۵ % ) ، # ۵ ( ۲۳.۱ درصد ) و # ۶ ( ۱۶.۰ % ) . کل فهرست را می‌توان در جدول ۴ – ۴ زیر دید.rebarدرایالات‌متحده آمریکا

انواع قیمت ورق

کشورهای صادر کننده میلگرد :

11) ترکیه بزرگ‌ترین صادرکننده میلگرد است و پس از آن اوکراین , اسپانیا و ایتالیا به دنبال آن هستند. ایالات‌متحده آمریکا شماره ۱۳ و مکزیک ۱۵ است . فهرست کامل صادرکنندگان با حجم را می‌توان در جدول VII – ۱۰ در زیر یافت .

پنج فلز کمیاب کدامند؟

۱۲) چین rebar بیشتری نسبت به هر کشور دیگری تولید می‌کند ( بیش از ۱۷۵ میلیون تن در سال ۲۰۱۲ ) و در عین حال صادرات کمتری دارد . چرا ؟ شاید به این دلیل که آن‌ها از آن در خانه استفاده می‌کنند ؛ چین با سرعتی باور نکردنی در حال ساخت است . برای درک این که چقدر ساخت‌وساز در چین در حال انجام است ، ویدئوی زیر را خواهید دید – که بعد از سفرrebarدرایالات‌متحده آمریکا