برش لیزری فولاد ضد زنگ

روش های زیادی برای برش فولاد ضد زنگ وجود دارد. قیمت تیرآهن فایکو در تهران برش لیزری و برش پلاسما در تولید مدرن فولاد روشهای استانداردی است. به دلیل مزایای مختلف هر دو مکان دارند.برش لیزری فولاد ضد زنگ 

مبانی فناوری برش لیزر

فناوری برش لیزری ما از پرتوهای لیزر بسیار پرانرژی و دقیق متمرکز برای برش با دقت باورنکردنی با حداقل ضایعات موجود در مواد استفاده می کند. از آنجا که ماهیت حرارتی فناوری لیزر در ضخامت های خاصی از فولاد ضد زنگ محدودیت هایی دارد ، برای ورق هایی که ضخامت آنها تقریباً بیشتر از 25 تا 35 میلی متر است ،قیمت میلگرد در مشهد  از برش لیزری استفاده نمی کنیم.در حالی که برش لیزری در ابتدا گرانتر است ، حداقل هدر رفت مواد باعث می شود که در نهایت مقرون به صرفه و کارآمدتر از سایر فناوری ها باشد. نتیجه نهایی خطوط تمیز و دقیق با جوشکاری مهره های تقریباً نامرئی است.

大幅面光纤激光器3kw不锈钢碳钢板切割机- ACCURL Laser

مبانی برش پلاسما

در برش پلاسما از گاز بی اثر مانند آرگون ، هیدروژن یا هوای فروشگاه استفاده می شود. این گاز همراه با یک قوس الکتریکی با فشار بسیار زیاد از یک نازل خوب عبور می کند. شناخت آهن و قیمت انواع آن در نتیجه یک جت پلاسما باعث برش فولاد می شود. دمای بالا در نتیجه تماس با فلزات رسانای خاص است. این فرآیند به سرعت مواد تبخیری را قطع و جابجا می کند.برش پلاسما برای ضخامت های بزرگتر از فولاد ضد زنگ ایده آل است. با این حال ، دقت برش کمتر از برش های لیزری است. این برای یک محصول نهایی که به دقت کمتری با هزینه اولیه کمتری نیاز دارد خوب است. برای کاربردهای معمول جوشکاری مناسب است.

انواع فولاد ضد زنگ در رابطه با برش لیزری

حداقل چهار نوع مختلف از فولاد ضد زنگ وجود دارد. قیمت تیرآهن عریض در مشهد برخی واقعاً به خوبی به فناوری برش لیزری وام می دهند ، در حالی که برخی دیگر برای برش پلاسما مناسب ترند.

فولاد ضد زنگ آستنیتی

فولاد ضد زنگ آستنیتی یکی از فولادهای متداول در صنعت ساخت و ساز است. با ترکیب نیتروژن ، نیکل و منگنز ، ساختار فولاد ضد زنگ آستنیتی مانند فولاد معمولی است. قیمت ورق سیاه امروز با این حال ، شکل گیری و جوشکاری آن آسان تر است. ضد زنگ آستنیتی سخت شدن بدون استفاده از گرما اتفاق می افتد ، با این وجود ماده ای با مقاومت بسیار بالا است. از این رو ، فولاد ضد زنگ آستنیتی برای فناوری برش لیزری ایده آل است.

فولاد ضد زنگ فریتیک

فولاد ضد زنگ فریتیک آلیاژی است که شامل کروم و کربن است. این فولاد به خوبی به بخشهای نازک تر با جوشکاری کمتر یا بدون جوشکاری وصل می شود. میلگرد آجدار ۱۸ ابرکوه A2 این امر آن را برای برش لیزری مناسب می کند. فولاد ضد زنگ فریتیک در برابر ترک خوردگی در برابر تنش بسیار مقاوم است.

فولاد ضد زنگ مارتنزیتی

فولاد ضد زنگ مارتنزیتی بیشترین شباهت را به فولاد ضد زنگ فریتی دارد که دارای کروم و کربن است و این آلیاژ را تشکیل می دهد. می توان فولاد ضد زنگ مارتنزیتی را تعدیل و سخت کرد. آشنایی با لوله و قیمت مدل های آن این یک نوع مغناطیسی از فولاد با شکل پذیری کمتر در نظر گرفته شده است. این ماده اغلب در کاربردهایی که به فلزات ورق و ورق نیاز دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

فولاد ضد زنگ دوبلکس

فولاد ضد زنگ دوبلکس ترکیبی از فلزات فریتی و آستنیتی است. قدرت آن از هر یک از اینها به خودی خود بالاتر است. Duplex همچنین در برابر ترک خوردگی در برابر تنش مقاوم است. همچنین مغناطیسی است و به خوبی به جوشکاری کمک می کند. این یک فولاد است که هنگام برش با استفاده از فناوری لیزر رفتار خوبی دارد.برش لیزری فولاد ضد زنگ

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

 مزایای استفاده از فولادهای ضد زنگ برش لیزری در صنایع خاص

با استفاده از محصولات فولادی برش لیزری ، ما قادر به ارائه پروفیل های دقیق برای انواع صنایع هستیم که برش دقیق و جوشکاری میکرو مهره در آنها ترجیح داده می شود. قیمت ورق گالوانیزه در اینجا چند مورد از آن برنامه ها آورده شده است.

صنعت انرژی هسته ای

در دهه 1970 و 1980 ، فولاد کربن ماده معمولی برای ساخت نیروگاه های هسته ای بود. امروزه بسیاری از این گیاهان نیاز به ترمیم با مواد خورنده کمتری دارند. بنابراین ، بسیاری از ساختارهای کربن در حال ترمیم یا جایگزینی با فولاد ضد زنگ ذوب شده لیزر 316 / L هستند.قیمت ورق گالوانیزه  یکی از بزرگترین پروژه های ما تعمیر نیروگاه هسته ای فلوریدا جنوبی بود که در معرض خوردگی آب و هوای مرطوب قرار داشت.

صنایع دریایی

فولاد ضد زنگ یک مسابقه عالی برای صنایع دریایی است که در آن مقاومت در برابر خوردگی ضروری است ، به ویژه در ساخت تجهیزات بالابر و سوار شدن برای صنایع دستی بزرگ و کوچک دریایی. به عنوان مثال ساخت جرثقیل های دریایی به موادی نیاز دارد که بتوانند در برابر آسیب های مضر آب شور ، رطوبت و اختلاف دما مقاومت کنند. فولاد ضد زنگ دوبلکس نسبت به سایر فولادهای ضد زنگ مقاومت تسلیم بالاتر و مقاومت در برابر خوردگی بهتری دارد. بنابراین پروفیل های ذوب شده لیزری سفارشی ساخته شده از فولاد ضد زنگ دوبلکس برای صنعت دریایی مناسب است.

فولاد سازه ای در معرض دید معماری

هیچ رازی نیست که معماران و مهندسان با زیبایی و کارایی استفاده از فولاد سازه ای با معماری در معرض دید (AESS) علاقه مند شوند. فولاد ضد زنگ به دلیل مقاومت در برابر خوردگی ، اتمام سطح تصفیه شده ، کارایی ، مقاومت ، کیفیت بهداشتی و نگهداری کم محصول انتخابی است. اشکال و پروفیل های ذوب شده با لیزر به دلیل خطوط تمیز مورد توجه خاص طراحان است.

و جوشهای تقریباً نامرئی. طراحان ، از جمله هنرمندان ، واقعاً از زیبایی و دوام مواد استقبال می کنند.

شکل ها و پروفایل های موجود

اجزای پردازش شده با لیزر دارای لبه های دقیقاً مشخص شده و شعاع کوچک هستند. نتیجه برش لیزری در قطعاتی است که برای عملکرد بهینه و کاملاً زیبا جوش داده شده اند. بنابراین اغلب می توان آنها را در برنامه های در معرض دید مشاهده کرد. فولاد ضد زنگ هم در پروفیل های استاندارد و هم در اشکال خاص سفارشی شده با این روش تولید موجود است. برخی از این موارد عبارتند از:

همه اینها را می توان با جزئیات در کاتالوگ محصولات آنلاین ما مشاهده کرد.

چرا برش لیزری را انتخاب کنید؟

Stainless Struktural محصولات متنوعی را تولید می کند محاسبه قیمت ورق A516 که با استفاده از روش ها و فناوری های مختلف تولید شده اند. فرآیند تولید لیزر ما منجر به اجزای بسیار ضد تصفیه فولاد ضد زنگ مناسب برای استفاده در صنایع مختلف می شود. این فرآیند به دلیل کارآیی و قابلیت های بی حد و حصر محبوب ترین ما است.

پروفیل ها می توانند از ضخامت های مختلفی برخوردار باشند و در گریدهای مختلف مواد ذوب شده در یک بخش موجود است. یکی دیگر از مزایای آن این است فولاد ضد زنگ چیست که پروفیل های برش لیزر و ذوب شده ترجیحاً سطح بهتری دارند. بخشهای ذوب شده لیزر ما برای اطمینان از خطوط دقیق و تمیز محصولات نهایی ، فرآیند کنترل دقیق کیفیت را طی می کنند.لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات جهانی ما ، از جمله فناوری برش لیزری و مشخصات موجود ، با ما تماس بگیرید.برش لیزری فولاد ضد زنگ