تولیدات گالوانیزه

Western Technologies:

از این ایده متولد شد که گالوانیزه ها به راه حل های عملی برای چالش های صنعت نیاز دارند. مدیریت عالی شرکت ترکیبی از تجربه و تخصص گسترده در زمینه های طراحی و مهندسی کارخانه ، عملیات و مدیریت کارخانه و شیمی فرآیند و متالورژی است. Western Technologies به طراحی و ساخت تجهیزات با کیفیت بالا ، با دوام و با مصرف انرژی برای صنعت گالوانیزه غوطه وری پس از ساخت اختصاص داده شده است.تولیدات گالوانیزه

قیمت انواع میگلرد آجدار و ساده

کارخانه ها و تجهیزات گالوانیزه :

کریس میسون بیش از 30 سال است را طراحی می کند. وی در این مدت بیش از 100 کارخانه گالوانیزه طراحی کرده و بیش از 250 کوره گالوانیزه پیشرفته و کارآمد جهان را طراحی و ساخته است. این طرح ها به عملی ترین ، کم مصرف ترین ، با دوام ترین و نوآورانه ترین سیستم های احتراق و سیستم های انتقال مواد موجود در جهان امروزه تبدیل شده و همچنان ادامه دارد.راسل پترسون بیش از 30 سال در صنعت گالوانیزه فعالیت داشته است. بیست سال در مدیریت گیاهان گالوانیزه ثابت کرده است که راه حل های عملی برای چالش های محیط گالوانیزه همیشه بهترین هستند. تجهیزاتی که هزینه های عملیاتی را کاهش می دهند و بهره وری را بهبود می بخشند ، برای موفقیت در گالوانیزه سازی مهم هستند.

قیمت تیرآهن عریض در مشهد

Western Technologies اختصاص داده شده است تا به مشتریان خود تبدیل شود به تولیدکننده کم هزینه در بازارهای خود.در حمایت ، ما یک تیم باتجربه از مهندسان ، تکنسین ها و کارمندان تجاری داریم که احتمالاً بزرگترین طراح و تأمین کننده تجهیزات کارخانه گالوانیزه گرم حرفه ای “مستقل” وسترن را قادر می سازد تا بزرگترین “مستقل” را در جهان داشته باشد. تخصص همراه با محرمانه بودن یک تامین کننده مستقل ، Westech بهترین انتخاب شما برای طراحی و تجهیزات کارخانه است ما از شما دعوت می کنیم تا در مورد چالش های خود در زمینه پوشش ها ، استفاده از مواد ، فناوری کتری و کوره و نوآوری ها ، بازیابی گرما ، کنترل فرآیند ، سیستم های کنترل آلودگی و طراحی گیاه با ما تماس بگیرید.تولیدات گالوانیزه

بررسی قیمت ورق st52

لوله های فولادی ضد زنگ:

لوله های فولادی ضد زنگ یک فولاد توخالی طولانی است که عمدتا در نفت ، شیمیایی ، پزشکی ، مواد غذایی ، صنایع سبک  ماشین آلات و ابزار دقیق و سایر خطوط لوله صنعتی و قطعات ساختاری مکانیکی استفاده می شود.

آشنایی با 20 نوع فلز قسمت سوم

لوله های فولادی ضد زنگ برای ساخت و ساز کشتی سازی ، نفت ، مواد شیمیایی ، نظامی ، برق ، پردازش مواد غذایی و پزشکی ، مبدل های حرارتی دیگ بخار ، ماشین آلات و سخت افزار و سایر زمینه ها مناسب هستند.

موارد استفاده برای میله های تخت فولادی

Shanghai Zhengshang Industrial Co. ، Ltd. انواع لوله های گرد و لوله های مربعی از جنس استنلس استیل را تولید می کند ، گریدهای اصلی فولاد از سری 200 ، 300 ، 400 است. پردازش های مختلف غیر استاندارد لوله های فولادی را سفارشی کنید و محصولات در بازار بین المللی فروش خوبی دارند.

میلگرد آجدار ۳۲ ابرکوه A2 

صفحه فولاد ضد زنگ:

صفحه فولاد ضد زنگ دارای سطح صاف ، انعطاف پذیری بالا ، مقاومت و مقاومت مکانیکی است و در برابر خوردگی توسط اسیدها ، گازهای قلیایی ، محلول ها و سایر محیط ها مقاوم است. صفحه فولاد ضد زنگ

صفحه فولاد ضد زنگ دارای سطح صاف ، انعطاف پذیری بالا ، مقاومت و مقاومت مکانیکی است و در برابر خوردگی توسط اسیدها ، گازهای قلیایی ، محلول ها و سایر محیط ها مقاوم است.

انواع قیمت ناودانی و مدل های آن

تامین کننده ورق فولاد ضد زنگ در چین:

شرکت صنعتی شانگهای Zhengshang ، انواع صفحات فولاد ضد زنگ نورد گرم و سرد را تولید می کند.

دستگاه خم و برش چیست؛ بررسی نکات آن

قیمت ورق گالوانیزه

پروفیل های فولادی کربن سرد

میلگرد را بیشتر بشناسید