قیمت ناودانی اسپیرال در تهران

مقاطع فولادی نبشی، ناودانی و سپری از پروفیل های فولادی مقاطع باز می باشند که در صنعت ساختمان سازی و پروژه های عمرانی پر کاربرد مورد استفاده قرار می گیرند این مقاطع فولادی بر اساس روش تولید و شکل ظاهری دسته بندی می شوند و در سایزهای متنوعی برای کاربردهای متفاوت تولید می گردند.قیمت ناودانی اسپیرال در تهران

برای مشاهده قیمت ناودانی در تهران کلیک کنید.

نبشی آهن رسان

مقطع فولادی نبشی از جمله پرکاربردترین  نوع مصالح فولادی در ساختمان سازی می باشد که سطح مقطع آن متشکل از دو ضلع عمود برهم است  که به صورت  l شکل می باشد. نبشی ها با 2 مشخصه  اصلی :

 1. اندازه بال ها
 2. ضخامت

بال ها شناخته می شوند و در صنعت  ساختمان سازی کاربردهای بسیار وسیع و  گسترده ای دارند که می توان  به  موارد  زیر اشاره کرد. 

 1. نبشی کشی برای مهار دیوارهای سفالی
 2. دیوارهای بتن آرمه
 3. چارچوب ساده در و پنجره
 4. ساخت ستونها و خرپاها در اسکلت فلزی
 5. ساخت قفسه های آهنی
 6. ساپورت لوله در نیروگاه ها
 7. پتروشیمی ها
 8. خطوط لوله
 9. ساخت پایه برای تجهیزات ترافیکی
 10. ساپورت برای سینی های کابل
 11. اتصالات تیرآهن به بیم ها در ساختمان

اشاره کرد .قیمت ناودانی اسپیرال در تهران

قیمت روز ناودانی|ناب تبریز،شکفته،تهران،آریان و... | آهن پرایس

نبشی ها از لحاظ روش تولید  به دو دسته :

 1. نبشی پرسی
 2. نبشی فابریک

تقسیم بندی می شوند.

نبشی پرسی

در این  روش تولیدی که از طریق نورد سرد در فلزات صورت می پذیرد  از یک ورق 6 متری که از وسط عرض ورق خم شد و  ماهیت اولیه این مقطع از ورق فولادی است و بعدا تغییر شکل پیدا می کند.

نبشی فابریک

این سبک  نبشی به روش نورد گرم تولید می گردد  و از همان ابتدای فرآیند تولید به شکل نبشی از خط تولید خارج می گردد.

نبشی ها از نظر شکل ظاهری به دو دسته زیر تقسیم می شوند:

نبشی بال مساوی

این  سبک  نبشی ها  همان گونه که از نامش مشخص است نبشی بال مساوی از دو بال قائم با یک اندازه مشخص که با حرف L نمایش داده می شود تبدیل شده است و به عنوان مثال علامت L300 نشان دهنده نبشی بال مساوی با اندازه بال ۳۰۰ میلی متر می باشد.قیمت ناودانی اسپیرال در تهران

نبشی بال نامساوی

این سبک  نبشی ها که  نبشی  بال نامساوی نام  دارد  برخلاف بال مساوی دارای بال های عمود بر هم با اندازه ی متفاوت است. بعنوان مثال L 300*200 نشان دهنده پروفیل با دو بال به اندازه های ۳۰۰ و۲۰۰ میلیمتر می باشد.

ناودانی چیست

ناودانی صنعتی و ساختمانی یکی از پروفیل های مقطع بازی می باشد که شکل ظاهری آن شبیه به  U انگلیسی است و از یک  جان  افقی و دو بال عمودی تشکیل شده است این محصول از جنس های متفاوتی مانند  :

تشکیل شده است که در تولید  ناودانی های صنعتی و ساختمانی از :

نیز می‌توان استفاده کرد.

از جمله کاربردهای ناودانی می توان به :

اشاره کرد.

انواع ناودانی براساس شکل ظاهری

ناودانی ساده

از ناودانی های ساده بیشتر در ساخت  پل های باربر و مصارف مربوطه مورد استفاده قرار می گیرد  و در سایزهای :

۸، ۱۰، ۱۲، ۱۴ و ۱۶ تولید می گردد که در ارتفاعات متنوعی نیز تولید  می شود  که به طور معمولا  بین  ۳۰ تا ۴۰۰ میلی‌متر  به صورت متغییر است  که در دو  نوع صنعتی و  ساختمانی وجود  دارد .قیمت ناودانی اسپیرال در تهران

ناودانی مشبک

ناودانی های نوع مشبک  از ورق گالوانیزه  تولید  می شود  و سوراخ خایی روی سطح  ورق این  ناودانی تعبیه شده است که با استفاده  از این سوراخ خا  بتوان برای موارد لازم مثل بستن پیچ و مهره استفاده کرد از این ناودانی ها  بیشتر در ساخت  قفسه های فولادی و فلزی استفاده می شود.

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

 

انواع ناودانی بر اساس روش تولید

ناودانی پرسی

این ناودانی از طریق پرس ورق‌های فلزی ساخته می شود و از استحکام خوبی برخوردار می باشد.

ناودانی فابریک

این  سبک  ناودانی  که برای ساختن آن از شمش های فلزی استفاده می گردد و برای ساختن این ناودانی ها هم از روش نورد گرم و هم از روش نورد سرد استفاده می شود.قیمت ناودانی اسپیرال در تهران

سپری چیست

سپری نوعی پروفیل مقاطع باز دارای سطح مقطع به شکل T است که به همین دلیل به آن‌ ها پروفیل T نیز می گویند. سپری ها به 2 صورت صنعتی و  ساختمانی تولید  و روانه بازار می گردد .

قیمت ناودانی منقطع

در وب سایت آهن رسان به نشانی www.ahanresan.irقیمت ناودونی قیمت ناودانی دست دوم قیمت ناودانی اهواز قیمت انواع ناودانی اروپایی قیمت ناودانی ۱۶ سبک قیمت پروفیل ناودانی سرد خم شده در کانال قیمت گذاری آهن رسان  ناودانی 4 قیمت ناودانی منقطع قیمت پروفیل ناودانی سرد خم شده قیمت انواع ناودانی اروپایی قیمت ناودانی دست دوم قیمت ناودونی قیمت ناودانی ۱۶ سبک قیمت ناودانی اهواز قیمت نبشی گالوانیزه  در واتساپ آهن رسان قیمت ناودانی سنگین قیمت ناودانی گالوانیزه قیمت ناودانی 200 قیمت ناودانی تیرچه قیمت ناودانی 4 قیمت ناودانی اصفهان قیمت ناودانی 8 قیمت ناودانی سبک کانال قیمت پروفیل قیمت هر کیلو آهن امروز قیمت آهن دست دوم آهن ملل اصفهان  قیمت آهن اهواز قیمت پروفیل آهن پرایس آهن آنلاین قیمت آهن در مشهد قیمت آهن اصفهان در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

انواع سپری

مورد استفاده قرار می گیرد.قیمت ناودانی اسپیرال در تهران