لوله 40 و 80

ویژگی هایی مانند قطر خارج ، ضخامت دیواره و قطر داخلی همه باید هنگام کار با لوله های فلزی درک شوند. با این حال ، بسیاری از اوقات لوله مستقیماً با آن ابعاد تعیین نمی شود. در عوض ، لوله اغلب با اندازه اسمی لوله و تعداد برنامه آن اشاره می شود. استاندارد  ASTM چیستاز آنجا که ارجاع به برنامه های لوله در صنعت معمول است . درک سطح عملکرد سیستم برنامه ریزی لوله و همچنین درک تفاوت بین برنامه 40 و برنامه 80 میلگرد آجدار ۲۵ ابهر A3 بسیار مهم است. دو نوع متداول از جدول لوله ها.

تفاوت لوله فولادی رده 80 و رده 40 - پترو ایلیا

اندازه اسمی لوله به چه معناست؟

اندازه اسمی لوله اندازه گیری تقریبی قطر خارجی لوله است. این یک اندازه گیری دقیق نیست ، بلکه یک شماره مرجع است که می تواند برای تعیین ابعاد دقیق قطر 4 نوع فولادخارجی یک لوله استفاده شود. تفاوت بین برنامه 40 و برنامه 80 لوله به عنوان مثال ، اندازه اسمی لوله 3 به یک لوله با قطر خارجی واقعی 3.500 اینچ اشاره دارد.

برنامه لوله چیست؟

برنامه لوله نشان می دهد آشنایی با پلیمر که قطر داخلی و ضخامت دیواره برای اندازه اسمی لوله چیست. بدون دانستن اندازه اسمی لوله ، تعداد برنامه معنای زیادی ندارد ، غیر از این واقعیت است که در صورت ثابت نگه داشتن اندازه اسمی لوله ، تعداد برنامه های بالاتر دیواره های لوله ضخیم تری دارند.قیمت ورق سیاه امروز تفاوت بین برنامه 40 و برنامه 80 لوله با این حال ، هنگامی که اندازه اسمی لوله و تعداد برنامه مشخص است ، می توان ضخامت دیواره دقیق ، قطر داخلی و ابعاد قطر خارج یک لوله را تعیین کرد. بهترین راه برای یافتن این ابعاد استفاده از نمودار زمانبندی لوله برای اندازه اسمی لوله و تعداد برنامه است.کاربرد خانگی از فولاد ضد زنگ

تفاوت برنامه 40 با برنامه 80 چیست؟

تفاوت عمده بین لوله 40 و برنامه 80 ضخامت دیواره ، قطر داخلی و وزن آنها است. جدول 80 ضخامت دیواره بیشتری دارد ، قطر داخلی آن کمتر و وزن بیشتری نسبت به لوله برنامه 40 در اندازه نامی لوله دارد. قیمت ورق گالوانیزه البته همه این اعداد بر اساس اندازه اسمی لوله متفاوت خواهند بود. همچنین تعداد دیگری از جدول برنامه لوله ها نیز وجود دارد. به همین دلایل ، مهم است که به جدول جدول لوله ها نیز مراجعه کنید تا اطمینان حاصل شود که اندازه لوله مناسب انتخاب شده است.

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

سوپرمارکت های فلزی

سوپرمارکت های فلزی بزرگترین تامین کننده قیمت تیرآهن عریض در مشهدفلز کم حجم در جهان با بیش از 90 فروشگاه آجر و ملات در سراسر ایالات متحده ، کانادا و انگلستان است. ما متخصص فلز هستیم و از سال 1985 خدمات و محصولات با کیفیت مشتری ارائه می دهیم.پوشش فلزی را بشناسیددر سوپرمارکت های فلزی ، ما طیف گسترده ای از فلزات را برای کاربردهای مختلف عرضه می کنیم. سهام ما شامل: فولاد ضد زنگ ، فولاد آلیاژی ، فولاد گالوانیزه ، فولاد ابزار ، آلومینیوم ، برنج ، برنز و مس است.قیمت میلگرد در مشهدفولاد نورد گرم و سرد ما در طیف گسترده ای از اشکال از جمله: میله ، لوله ، ورق و صفحه در دسترس است. ما می توانیم فلزات را به مشخصات دقیق شما برش دهیم.قیمت تیرآهن فایکو در تهرانامروز از یکی از 85+ مکان ما در آمریکای شمالی دیدن کنید.