ویژگی هایی تیرآهن 14

تیرآهن ذوب آهن اصفهان با سایر  تیرآهن‌های متفرقه در چه خصوصیات می باشد ؟

در ساختار تولید تیرآهن ذوب آهن اصفهان از منظر تعادل وزنی نسبت به سایر آهن آلات متفرقه‌ که تولید داخلی هستندسنگین‌تر می باشد و از کیفیتی بالاتری برخوردار می باشد ،بررسی قیمت ورق st52  و از جهت اندازگیری از جدول اشتال تابعیت می‌کند که این ویژگی ها شامل سایر تیرآهن‌های متفرقه نمی باشد.ویژگی هایی تیرآهن 14 

 

تیرآهن 14 چیست؟ | اپلیکیشن زینگ | باربری آنلاین

حداقل تناژ جهت خرید تیرآهن ها در میزان می باشد ؟

در هر ظرفیت تریلی به تعداد 4 تا 5 بندیل قابل بارگیری می باشد . اما باید از این موضوع غافل نشد که خرید آهن آلات فرآیندی بسیار منعطف می باشد .

نحوه خرید  پروفیل تیرآهن به چه صورتی می باشد ؟ و حداق زمان تحویل بار به مشتری چه مدت طول می کشد ؟

به طور معمول خرید تیرآهن14 از کارخانه های مربوطه صورت می پذیرد به صورت ثبت فاکتور سفارش مشتری و پس از تسویه  نهایی مشتری بار توسط شرکت مذکور به باربری جهت ارسال منتقل می گردد . به طور معمول حداقل زمان تحویل کالا به مشتری طی 2 الی یک هفته کارری به نسبت موقعیت جغرافیایی مشتری به طول می انجامد .

ارسال کالای تیرآهن توسط شرکت ذوب آهن اصفهان به شکلی صورت می پذیرد  ؟

فرآیند ارسال کالا به مشتری در شرکت ذوب آهن اصفهان که لقب مادر صنعت فولاد هم به آن شرکت داده شده است با یک روند اداری کاملن مشخص و منظم پیگیری می گردد ، قیمت پروفیل که ارسال بار توسط شرکت پخش باربری ، استعلام قیمت ، و روند همکاری با خریداران و توضیحات آنان به تمام نقاط کشور به صورت شاخه ایی یا کیلویی ارسال می گردد.ویژگی هایی تیرآهن 14

 

تیرآهن 14 و تفاوت با سایر تیرآهن‌ها

کاربرد تیرآهن :

طول هر شاخه از تیرآهن 14 ذوب آهن اصفهان 12 متری است و در بکارگیری   مناطقی از جمله : طبقات زیرین ساختمان به عنوان تیر و ستون قرار داده می شود ، در پوشش دهی سقف ها مقاومت حرارتی میلگرد TMT  ، پل ها و… مورد استفاده قرار می گیرد .

تیرآهن به عنوان  یک عضو اساسی در اسکلت فلزی، در تناژ حجم بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در هر بسته تیرآهن  چند شاخه تیرآهن وجود دارد ؟

به طور معمول در هر بسته:

  1. تیرآهن 12(44) شاخه تیرآهن
  2. تیرآهن 14(36) شاخه تیرآهن
  3. تیرآهن 16 ( 30 ) شاخه تیرآهن
  4. تیرآهن 18 قیمت تیرآهن فایکو در تهران ( 24 )شاخه تیرآهن
  5. تیرآهن 20 ( 18 )شاخه تیرآهن
  6. تیرآهن 22 ( 16 )شاخه تیرآهن
  7. تیرآهن 24 ( 14 )شاخه تیرآهن
  8. تیرآهن 27موارد استفاده برای میله های تخت فولادی (12)شاخه تیرآهن

تیرآهن را لانه زنبوری کردن چه فوایدی دارد؟

به عنوان مثال تیرآهن CPE در مقایسه با تیرآهن های  معمولی  از مقاومت خمشی بیشتری  بر خوردار می باشد. علاوه ‌بر این شبکه کردن در این مقاطع فولادی سبب افزایش سایز تیرآهن می گردد. قیمت تیرآهن عریض در مشهد حقیقت  این است که بکارگیری از تیرآهن لانه زنبوری در ساختمان سازی و صنایع مشابه منجر به کاهش وزن ساختمان و مصرف تیرآهن کمتر می‌کند.

سایز تولیدی تیرآهن های معمولی چه اندازه ایی می باشد ؟

تیرآهن های  معمولی یا در اصطلاح  IPE از سایز 8 تا 60 سانتی‌متر تولید می گردد.ویژگی هایی تیرآهن 14

قیمت روز تیرآهن :

به گزارش سایت های خبرنگاری در تاریخ امروز  بازار داغ بروس فلزات و آهن آلات تهران ،39 هزار و 240 تن از انواع فولاد به ارزش مالی  131 ميليارد و 583 ميليون وآیا فولاد رساناتر از آلومینیوم است  200 هزار ريال معامله گردید گزارش شده از این میزان که9 هزار و 260 تن ورق سرد C به ارزش بيش از 36 ميليارد و 391 ميليون ريال و 12 هزار و 300 تن تيرآهن 14 به ارزش بيش از 35 ميليارد و 916 ميليون ريال معامله گردیده است . هاش سبک ۱۸ ذوب آهن در تاریخ امروز  نیز در بورس فلزات تهران بزرگ  ، عرضه 200 تن آلومينيوم در برابر 200 تن تقاضا و تمام آن به ارزش دو ميليارد و 710 ميليون ريال معامله گردیده است .قیمت ورق گالوانیزه  و همچنین 100 تن مس عرضه شده که ارزش آن بالغ بر 2 میلیارد و 222میلیون ریال مورد معامله قرار گرفته است .

 

استاندارد و طول تیرآهن :

استاندارد تیر آهن IPE  سایز 14 طول شاخه 6000 mm از  جمله تیرآهن هایی می باشد که دارای طول بال هایی کوتاه  به نسبت تیرآهن های IPB است. HDPEوانواع دیگر مواد لوله‌کشی از جمله وظایف اصلی این  سبک تیرآهن IPE در تحمل تنش ها حاصل از نیروهای برشی و لنگر خمشی برگرفته  از فشارهای وارد بر آن و همچنین  وزن خود تیر آهن می باشد . آلومینیوم – یک سلاح بالقوه در مبارزه با انتشار گازهای گلخانه ای جنس این تیر آهن از فولاد ساختمانی اتشکیل شده است و از  جمله مزایایی بکارگیری این تیرآهن در ساخت سازه هایی همانند ستون ها، خرپاها ، تیر در پوشش سقف ها و پل ها می توان نام برد .ویژگی هایی تیرآهن 14