پانل های ساندویچ در نوار افقی

قیمت تیرآهن فایکو در تهران

دستورالعمل نصب نوار های پانل افقی ساندویچ

تخلیه پانل های ساندویچ بزرگ و جعبه پروفیل جعبه نیاز به استفاده از کامیون های آسانسور چنگال با یک منطقه پشتیبانی بزرگ و یک فضای بزرگ بزرگ.پانل های ساندویچ در نوار افقی با نصب پانل های ساندویچ با فلاش Starter ساخته شده از فولاد ضخیم تر. موقعیت صحیح هر قسمت را با سطح روح بررسی کنید.

تفاوت بین لوله 40 و لوله 80

این به موقعیت دقیق پنل ساندویچ اول کمک خواهد کرد.مهر و موم تمام اتصالات بین پانل ساندویچ و چارچوب با یک واشر خود چسبنده ضد آب. واشر های خودکشی ضد آب را به فلش شروع کننده، پایه های نوار، ستون های چارچوب، فریم های ساختمانی، پرتوها و Purlins اعمال کنید.

قیمت میلگرد در مشهد

قبل از نصب ردیف اول پانل های ساندویچ، یک کلاه قطره ای باید با لبه قطره ای به اندازه کافی نصب شود تا تمام جریان آب باران را از جلوی دیوار و نوارهای نوار تخلیه کند. ممکن است غیرممکن باشد که یک کلاه قطره ای مناسب را با پانل های ساندویچ نصب شده نصب کنید.پانل های ساندویچ در نوار افقی

محاسبه قیمت ورق A516

قفل پانل :

با توجه به وزن قابل توجه آنها، پانل های ساندویچ باید بیش از یک نفر منتقل شوند. قبل از اتصال، فیلم محافظ را از طرف داخلی هر پانل ساندویچ خارج کنید. فیلم محافظتی در فضای باز را از پانل های ساندویچ در مرحله نهایی ساخت و ساز برای اطمینان از حداکثر حفاظت در برابر خاک حذف کنید. با این حال، فیلم محافظ باید ظرف 3 هفته از تاریخ تولید پانل ساندویچ برداشته شود.

انواع فولاد سازه ای

پانل های ساندویچ ممکن است به آرامی با استفاده از یک چکش و بلوک چوبی، در صورت لزوم به سمت چپ حرکت کنند. اجتناب از آسیب به لبه های مفصل و قفل.پانل های ساندویچ را به چارچوب فولادی با پیچ ها وصل کنید.

قیمت ورق سیاه امروز

استفاده از پیچ های فولادی فولادی خود را فقط با واشر مهر و موم استفاده کنید. تنظیم گشتاور مته را تنظیم کنید تا پیچ ها تاخیر نداشته باشند تا از آسیب به پانل پانل ساندویچ بیرونی جلوگیری شود. پیچ ها را 3.5 سانتیمتر از لبه های پنل ساندویچ قرار دهید.

آشنایی با لوله و قیمت مدل های آن

طراحی ساندویچ پانل

شکاف ها را با واشر خود چسبندگی ضد آب، در کنار هر بخش تکمیل کار پر کنید.طراحی قفل پانل های ساندویچ فلز Balex تضمین حداکثر گاز مهر و موم گاز را تضمین می کند و همبستگی کامل بین پانل های ساندویچ همسایه. واشر پلی اورتان مورد استفاده برای قفل ها از هر گونه شکاف حرارتی بین پانل های ساندویچ اجتناب می کند.پانل های ساندویچ نسبتا سبک وزن هستند. آنها فقط می توانند وزن خود را مقاومت کنند. پانل ساندویچ ضخیم 100 میلیمتر حدود 12.5 کیلوگرم در هر متر مربع وزن دارد.

تولیدات گالوانیزه

از وسایل خاصی برای استفاده از پانل های ساندویچ استفاده کنید. پانل های ساندویچ Sandwich Sandwich Sandwich به مدت طولانی در تحمل یک میلیمتر طول می کشد. با این حال، گاهی اوقات لازم است آنها را به اندازه در سایت اندازه گیری کنید. تر و تمیز با اره یا اره منبت کاری اره برقی مناسب برای برش ورق فولاد.پانل های ساندویچ در نوار افقی

استعلام قیمت ورق A283

 گسترش اتصالات در ساندویچ پانل ها

10 تا 20 میلی متر را بین پانل های ساندویچ در هر مرحله کار بگذارید. برای اطمینان از عایق حرارتی مداوم، بدون وقفه، شکاف را به طور کامل با فوم پلی اورتان فشار کم فشار دهید. چشمک زدن عمودی مورد استفاده برای پوشش اتصالات گسترش بین پانل های ساندویچ سه بعدی برای جبران هر گونه گسترش حرارتی و انقباض روکش پانل ساندویچ است. تنظیم تراز عمودی فلش را با یک سطح روح طولانی تنظیم کنید. با پیچ های فولادی فولادی خود با واشر واشر یا پرچین های مهر و موم شده، تقریبا 30 سانتی متر فاصله بگیرید.پانل ساندویچ شامل دو ورق ورق فولادی و هسته عایق است.جلوه های پانل ساخته شده.

جوشکاری مارپیچی

از ورق فولاد گالوانیزه، پوشش داده شده با رنگ پلی استر، ضخامت از 0.4 تا 0.6 ساخته شده مطابق با Norm PN-EN 10346: 2009. فولاد ما برای تولید پانل های ما توسط بزرگترین نگرانی های فولادی جهان استفاده می شود.هسته پانل می تواند از فوم پلی اورتان (PUR) یا (PIR) با تراکم 40 کیلوگرم در متر مکعب، پشم معدنی با تراکم 100 کیلوگرم در متر مکعب 100 کیلوگرم در متر مکعب (LITE) یا پلی استایرن (EPS) تولید شود توسط کارخانه خود ما.پانل های ساندویچ در نوار افقی

میلگرد آجدار ۲۲ ابرکوه A2