میله های تخت فولادی

نوار تخت استیل چیست؟

یک میله تخت فولادی همانطور که از نام آن پیداست ، یک تکه فولاد مسطح به شکل مستطیل ، با لبه های مربع شکل است.این روزها میله های تخت فولادی به قدری در جهان پیرامون ما شیوع یافته اند که شما حتی به سختی متوجه می شوید که در آنجا هستند. قیمت تیرآهن فایکو در تهران تولید آنها مقرون به صرفه است ، فوق العاده متنوع و قابل بازیافت گسترده (به ویژه فولاد ملایم).علاوه بر این ، میزان کم کربن و مقاومت شگفت انگیز آنها آنها را سنگ بنای ساخت و ساز مدرن قرار داده است.میله های فولادی مانندقیمت میلگرد در مشهد  این را از کجا می توان یافت؟ استفاده های بی شماری وجود دارد اما ما پنج مورد را کاهش داده ایم و حتی در این صورت سطح آن خراشیده می شود.میله های تخت فولادی

 

4 مورد استفاده برای میله های تخت فولادی :

لوازم خانگی :

از فولاد در صدها وسیله خانگی استفاده می شود. انواع قیمت ورق یخچال ، فریزر ، مایکروویو ، هود استخراج کننده و ماشین لباسشویی همه از فولاد ملایم استفاده می کنند. به این فلز لایه هایی از پوشش داده می شود و سطح آن تحت درمان قرار می گیرد تا محصولات را ایمن ، قابل اعتماد و ماندگار کند. همچنین به محافظت در برابر سایش ، و خوردگی کمک می کند. قیمت تیرآهن عریض در مشهد از میله های فولادی تخت در درب های گاراژ ، قفل ها و بخاری ها و همچنین بسیاری از عناصر دیگر ساخت و سازهای مسکونی استفاده می شود.

قاب های ساختمانی :

میله های تخت فولادی نقش عمده ای در ساخت قاب دارند. قطعات را می توان از قبل در کارخانه ساخت ، در حالی که تیرها و زاویه ها را می توان به صورت آماده خریداری کرد ERW در مقابل لوله های مارپیچ و باعث صرفه جویی در وقت صرف شده در ساخت می شود. میله های تخت فولادی به همان روشی مانند مقاطع فولادی توخالی عمل می کنند یا ممکن است در انواع مختلفی از تاسیسات ساختمانی همراه با میله های فولادی توخالی مورد استفاده قرار گیرند.میله های تخت فولادی به قدری همه کاره هستند انواع قیمت ناودانی و مدل های آن که می توانند به هر شکلی ساخته شوند و با هر ماده ای پوشانده شوند.

ساختارهای موجود در صنعت انرژی :

برای دهه ها ، تیرها و میله های فولادی زیرساخت های لازم را از تصفیه خانه ها گرفته تا شیرهای فشار فراهم کرده اند و با زیرساخت های انرژی های تجدیدپذیر نیز بیش از هر زمان دیگری به کار خواهند افتاد. آنها همچنین به عنوان پایه در سازه های برج آب و به عنوان میله های تقویت کننده بتن برای پایه های دروازه های آب ، ژنراتورها و توربین ها استفاده می شوند.

قطعات زینتی / هنری :

میله های فولادی تخت به حدی قابل انعطاف و کار هستند که به اشکال بی پایان هنری ، دکور و قطعات هنری صنعتی وام می دهند. از مجسمه ها گرفته تا واحدهای مدرن قفسه بندی ، میله های تخت فولادی به خوبی انتخاب شده تقریباً در هر چیزی قابل استفاده هستند. به بخشهای فولادی که مراحل تولید اضافی را طی می کنند ، یکدست تر و لایه بیرونی تری داده می شود جوشکاری مارپیچی و به قطعات هنری ظاهری تمیزتر ، واضح تر و همچنین سطح بازتابنده تری می بخشد. آثار هنری خیره کننده ای را می توان از میله های فلزی قراضه نیز تهیه کرد.

میله های فولادی خفیف :

فولاد خفیف که به نام فولاد کربن یا فولاد ساده نیز شناخته می شود ، آشنایی با لوله فولادی دارای اشکال و اندازه های مختلف است و به دلیل استحکام ، دوام و قابلیت اطمینان شناخته شده است. در اینجا راهنمای برخی از اشکال و کاربردهای آن آورده شده است:

میله های تخت فولادی ملایم :

مانند میله های فولاد ضد زنگ ، به لطف مقاومت در برابر خوردگی و دوام ، می توان از آنها در موارد مختلف استفاده کرد. هاش سبک ۱۶ذوب آهن میله های تخت فولادی ملایم از استحکام یکسانی با فولاد ساختاری برخوردار هستند ، اما به دلیل محتوای کربن کم ، شکل پذیری بیشتری دارند ، اما شکسته نمی شوند و از بین نمی روند.

میله های گرد فولادی ملایم :

میله های گرد فولادی ملایم در تمام طول جامد هستند و دارای مقدار کربن کمتری نسبت به فولاد سازه ای هستند که باعث برش ، سوراخکاری و جوشکاری آنها می شود. آنها اغلب در شافت ها ، شمشیربازی ها ، دروازه ها و راه آهن استفاده می شوند.

میله های مربعی فولادی ملایم :

این ها همچنین به میله های جعبه های فولادی معروف هستند آشنایی با لوله و قیمت مدل های آن و اغلب در ساخت موانع ایمنی ، نرده های فلزی و دروازه ها ، آهن آلات و بسیاری دیگر از پروژه های مهندسی مورد استفاده قرار می گیرند.

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

 سایر میله های فولادی :

Buy A Beam یک فروشگاه آنلاین است که می تواند شما را به یک شرکت محلی تولید فولاد متصل کند تا به شما در یافتن تمام نیازهای میله تخت فولادی و همچنین انواع مختلفی از فولاد از جمله:

Buy A Beam به شما امکان می دهد فولاد را بصورت آنلاین از سازندگان قابل اعتماد ساختاری فولاد خریداری کنید و قیمت های فوری به شما می دهد. با تشکر از ابزار داخلی ماشین حساب ، شما می توانید برای محصولات دقیق مورد نیاز خود یک قیمت فوری دریافت کنید ، تاریخ تحویل پیش بینی شده پس از پذیرش سفارش توسط تامین کننده فولاد ، به شما داده می شود. قیمت ورق گالوانیزه امروز برنامه ما را بارگیری کنید و ببینید چگونه می توانیم به شما در یافتن میله های فولادی مورد نیاز شما کمک کنیم. اگر سeriesالی دارید ، لطفاً مستقیماً با یکی از تیم ها تماس بگیرید.