پرتوهای ذوب شده لیزری

در سال 2017 ، یک مشتری در فلوریدا میله های BFRP و ویژگی های آنبا ما در ارتباط با یک پروژه بسیار جالب که برای پارک موضوعی Epcot Walt Disney World انجام داده اند ، با ما تماس گرفته شده است.این پروژه شامل آکواریوم آب نمک بزرگ با موادی بودمحاسبه قیمت ورق A516  که در معرض آب قرار می گرفت ، بنابراین ماده ای مقاوم در برابر خوردگی مورد نیاز بود.پرتوهای ذوب شده لیزری 

آکواریوم Epicot’s Caribbean Coral Reef

پارک والت دیزنی Epcot Theme دومین آکواریوم مخزن آب نمک در جهان است. بزرگترین آکواریوم جورجیا در آتلانتا ، جورجیا است. این آکواریوم که به طور رسمی آکواریوم مرجانی کارائیب نامیده می شود ، در منطقه ای معروف به Future World در Epcot قرار دارد که طبیعت و فناوری به هم می پیوندند. میلگرد آجدار ۲۰ ابرکوه A2  بسیاری از مردم این منطقه را به عنوان Living Seas می شناسند اما اکنون پس از فیلم موفق دیزنی Finding Nemo به عنوان دریاها با نمو و دوستان شناخته می شود.این آکواریوم خود چندین مخزن مختلف را در مجموع 5.7 میلیون گالن آب ترکیب می کند. عمق مخزن اصلی 200 فوت در 27 فوت است و دارای قیمت پروفیل شیشه ای به ضخامت 8 اینچ برای دیوارها است. پایگاه دریایی منطقه اصلی بازدید از نمایشگاه است. در اینجا مخازن کوچکتری را مشاهده خواهید کرد.

ماشین‌کاری پرتو لیزری - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

که انواع مختلفی از موجودات مانند اسب های دریایی و مارماهی ها را نشان می دهد و به خوبی با ماهی های بزرگتر و یا مردم مخلوط نمی شوند. مخزن دیگری محل نگهداری شیرهای دریایی است قیمت ورق گالوانیزه که گونه ای محافظت شده هستند. Stainless Structurals در یک پروژه دروازه گاوداری نقش داشته است تا به بقای گاوداری ها کمک کند. مخزن بزرگتر محبوب ترین موجودات دریایی مانند دلفین ها ، استینگرا ها ، قیمت انواع میگلرد آجدار و ساده کوسه ها ، لاک پشت های دریایی و انواع ماهی های عجیب و غریب است. در کل ، بیش از 4000 موجود و بیش از 60 گونه در آکواریوم مرجانی وجود دارد.

316 / L پرتو ذوب شده لیزر از جنس استنلس استیل برای کار

با وجود تنوع موجودات مختلف دریایی در مخازن مختلف ، گاهی اوقات دیزنی نیاز به انتقال برخی از مخازن مختلف یا به مناطق پزشکی ، مناطق تغذیه و غیره دارد.شناخت آهن و قیمت انواع آن برای رسیدن به این هدف ، آنها یک سیستم مونوریل می خواهند که بتواند در برابر نمک مقاومت کند – عناصر آب و ساخته شده با موادی که به اندازه کافی قوی هستند و قادر به انتقال موجودات بزرگتر هستند.مشتری ما ، DEC Metals در ساخت مونوریل نقش داشت و برای برخی از تیرهای با اندازه بزرگتر 12 اینچ 316 / L به اندازه استاندارد و سفارشی با ما تماس گرفت.قیمت میلگرد در مشهدما قادر به تهیه دو عدد از این اندازه تیرها از انبار در بخشهای 20 فوت و تولید پرتو 12 اینچی سفارشی در طی چند هفته بودیم تا برنامه زمانبندی را برآورده کنیم. در مجموع ، ما 30،000 پوند پرتوی فولاد ضد زنگ ذوب شده با لیزر را برای سیستم مونوریل به DEC حمل کردیم.

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

 طراحی با Stainless؛ “تم” جدید

این پروژه فقط یک نمونه از چگونگی شرکت Stainless Struktures در طراحی و ساخت پارک های موضوعی در سراسر آمریکای شمالی است. برخی از این موارد شامل کار در Disney Orlando ، Disney Anaheim ، SeaWorld Orlando و SeaWorld San Diego است. طراحی های این پارک های پرماجرا همیشه بی نظیر و الهام بخش است.فولاد پرسرعت چیست؟توانایی استفاده از اشکال سازه ای یا سفارشی از فولاد ضد زنگ در عناصر خاص می تواند مهندسان و معماران را برای طراحی یک موضوع خاص کمک کند. حتی یک محیط بسیار خورنده مانند تم آکواریوم آب نمک نیز امکان پذیر است. انواع قیمت ورق وقتی به این محیط های خورنده فکر می کنید ،قیمت تیرآهن فایکو در تهرانهیچ ماده ای بهتر از فولاد ضد زنگ برای طراحی وجود ندارد. ما می توانیم در بسیاری از آلیاژهای ضد زنگ مختلف مانند 304 / L ، 316 / L و Duplex ضد زنگ اشکال تولید کنیم. راهنمای طراحی و ویژگی های بخش نیز موجود است. بگذارید در ماجراجویی بعدی در طراحی به شما کمک کنیم. امروز برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.