430 فولاد ضد زنگ

فولاد ضد زنگ را بشناسید

نوع 430 باید در دمای 1450-1550 آنیل شود و کوره تا 1100 فارنهایت خنک می شودتیرآهن هاش چیست و هوا با سرعت 50 F / h خنک می شود. 430 فولاد ضد زنگ عرضه سیم پیچ  اگر دمای پخت بیش از 1450 F (790 nm C) نباشد ، میلگرد آجدار ۱۰ آذرفولاد امین A3  می توان از خنک کننده هوا برای جایگزینی خنک کننده کوره استفاده کرد.

 

کویل فولاد ضد زنگ 430 تشکیل:

430 به راحتی ترسیم و شکل می گیرد. خواص کششی آن شبیه به فولاد کم کربن است ، اگرچه در بازپخت قوی تر است و به قالب های قوی تر و قدرت بیشتری نیاز دارد.

جوشکاری کویل فولاد ضد زنگ 430:

معمولاً 430 از طریق روشهای متداول همجوشی و مقاومت لحیم می شود. برای جلوگیری از شکستگی شکننده جوش در فرآیند تولید ، توجه ویژه ای لازم است. AWS E / ER 308L و 430 معمولاً در صورت نیاز به پرکننده مشخص می شوند. قیمت ورق گالوانیزه 430 فولاد ضد زنگ عرضه سیم پیچ خوردگی: این آلیاژ در برابر خوردگی در محیط های مختلف خورنده از جمله اسید نیتریک و بسیاری از اسیدهای آلی مقاوم است.

کویل فولاد ضد زنگ 430 کاربرد:

  1. لوازم خانگی ، قالب فلزی ، تزئینات فلزی ، سخت افزار کابینت ، لولا و غیره
  2. ورق فولاد ضد زنگ 409L در چین
  3. صفحه فولاد ضد زنگ یکی از محصولات اصلی ما است. در مورد اندازه های مختلف صفحات فولاد ضد زنگ ، ما باید صفحه های فولاد ضد زنگ 409L را به همراه داشته باشیم.

409L یک فولاد ضد زنگ به طور گسترده ای در فولاد ضد زنگ سری 400 است. کلاس اروپایی آن EN1.4512 است که در بازار چین X2CrTi12 نامیده می شود. استاندارد  ASTM چیست 430 فولاد ضد زنگ عرضه سیم پیچ از آنجا که معمولاً در سیستم های اگزوز اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرد ، از فولاد ضد زنگ فریت پایدار تیتانیوم 409L / 1.4512 غالباً به عنوان “فولاد ضد زنگ درجه صدا خفه کن” یاد می شود.از ژاپن ، کره جنوبی ، روسیه و مکزیک و بسیاری از کشورهای مشتری دیگر ، مایل به خرید صفحه ، ورق ، نوار و سیم پیچ از جنس استنلس استیل 409 لیتری هستند ، زیرا این کشورها به بزرگترین مصرف و تولید خودرو و خودرو در کشور تبدیل می شوند.

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

آلیاژ تیتانیوم

با افزودن تیتانیوم ، 409L دارای پایداری و مقاومت بسیار واضح در برابر اثرات مختلف و ویژگی های محیطی است. در نتیجه ، تولیدکنندگان اتومبیل ممکن است ترجیح دهندERW در مقابل لوله های مارپیچ از صفحات ضد زنگ 409L به عنوان مواد اولیه برای تولید اتومبیل و لوله های دم استفاده کنند. 430 فولاد ضد زنگ عرضه سیم پیچ ما یک قرارداد بزرگ با مشتری عادی در ژاپن و استرالیا امضا کرده ایم ، با سفارش اولیه 250 تن برای آزمایش امکانات آنها ، در مجموع 100000 تن. اکنون ما در مرتبه اول هستیم ، ما با تکنولوژی پیشرفته تولید و نگرش دقیق کنترل کیفیت ، به علاوه نزدیک به 20 سال تولید ، بازار و تحقیقات فولاد ضد زنگ اطمینان داریم.

ورق فولاد ضد زنگ 409L در چین

صفحه فولاد ضد زنگ یکی از محصولات اصلی ما است. در مورد اندازه های مختلف صفحات فولاد ضد زنگ ، ما باید صفحه های فولاد ضد زنگ 409L را به همراه داشته باشیم.لوله جدار چاه چیست409L یک فولاد ضد زنگ به طور گسترده ای در فولاد ضد زنگ سری 400 است. کلاس اروپایی آن EN1.4512 است که در بازار چین X2CrTi12 نامیده می شود.از آنجا که معمولاً در سیستم های اگزوز اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرد ، از فولاد ضد زنگ فریت پایدار تیتانیوم 409L / 1.4512 غالباً به عنوان “فولاد ضد زنگ درجه صدا خفه کن” یاد می شود. 430 فولاد ضد زنگ عرضه سیم پیچ از ژاپن ، کره جنوبی ، روسیه و مکزیک و بسیاری از کشورهای مشتری دیگر ، مایل به خرید صفحه ، ورق ، نوار و سیم پیچ از جنس استنلس استیل 409 لیتری هستند ، زیرا این کشورها به بزرگترین مصرف و تولید خودرو و خودرو در کشور تبدیل می شوند.

انواع تیتانیوم

409L دارای پایداری و مقاومت بسیار واضح در برابر اثرات مختلف و ویژگی های محیطی است. 4 نوع فولاددر نتیجه ، تولیدکنندگان اتومبیل ممکن است ترجیح دهند از صفحات ضد زنگ 409L به عنوان مواد اولیه برای تولید اتومبیل و لوله های دم استفاده کنند.ما یک قرارداد بزرگ با مشتری عادی در ژاپن و استرالیا امضا کرده ایم ، لیستوفر چیست؟با سفارش اولیه 250 تن برای آزمایش امکانات آنها ، در مجموع 100000 تن. اکنون ما در مرتبه اول هستیم ، ما با تکنولوژی پیشرفته تولید و نگرش دقیق کنترل کیفیت ، به علاوه نزدیک به 20 سال تولید ، بازار و تحقیقات فولاد ضد زنگ اطمینان داریم.

 تامین سیم جوش ER70S-6

سیم جوشکاری Er70s-6 یک سیم محافظت شده با گاز مسی است که از جوشکاری فولاد کم آلیاژ استفاده می کند. از CO2 یا آرگون به عنوان گاز محافظ استفاده می شود. این دارای عملکرد جوشکاری عالی ،قیمت میلگرد در مشهد احتراق قوس پایدار ، پاشش کمتر ، ظاهر بهتر جوش ، تخلخل حساس فلز جوش ، فن آوری جوشکاری موقعیت کامل ، مناسب برای انواع جریان جوشکاری است.Er70s-6 سیم آلیاژی است که عمدتا برای جوشکاری محافظت شده با گاز استفاده می شود. جوشکاری قوس محافظ گاز به عنوان یک رسانه ، با افزودن قوس محافظ گاز و منطقه جوشکاری ، جوش محافظ گاز جامد با کیفیت بالا ، بازده بالا و صرفه جویی در انرژی روش جوشکاری است ، بیشتر و بیشتر در ماشین آلات سنگین چین ،430 فولاد ضد زنگ عرضه سیم پیچ ماشین آلات مهندسی ، دیگ بخار ، شناور ، ساختقیمت تیرآهن فایکو در تهران وسیله نقلیه ، و غیره. سیم ER70S – 6 معمولاً در کشورهای خارجی از انواع سیم جوش محافظ گاز استفاده می شود ، مطابق با استاندارد مورد نیاز جوشکاری AWSA5.18 برای کنترل ترکیب شیمیایی و عملکرد سیم جوش ، ثبات خوب در قوس جوشکاری دارای ثبات بالایی است ، به طور گسترده ای در کشورهای خارجی مورد استفاده قرار گرفته است. کاربرد خانگی از فولاد ضد زنگ

کاربرد سیم جوش

مناسب برای جوشکاری تک و چند کاناله از فولاد کربنی و فولاد کم آلیاژ 500MPa (مانند وسایل نقلیه ، پل ها ، ساختمان ها ، سازه های مکانیکی و غیره) ، و همچنین می تواند برای جوشکاری با سرعت بالا از صفحات و لوله های نازک استفاده شود.